Geyveli muhtarlar Karadeniz'i fethetti

Geyve Muhtarlar Derneği tarafından organize edilen Doğu Karadeniz Bölgesi Gezisi’ne katılan muhtarlar, gezilerini tamamlayarak Geyve’ye döndü.

Geyveli muhtarlar Karadeniz'i fethetti

Geyve Muhtarlar Derneği tarafından organize edilen Doğu Karadeniz Bölgesi Gezisi sona erdi. Doğu Karadeniz gezisinin ilk durağı olan Samsun oldu. Geziye katılanlar sahilde bulunan Doğu Park ve Batı Parkı gezdi. Batı Park’ta bulunan Amazon ve Aslan anıtlarını gezen heyet, hayvanat bahçesinde bulunan farklı hayvan kafeslerindeki hayvanları inceledi.
EV SAHİPLİĞİ
İkinci gezi durağı ise Ordu oldu. Heyeti Ordu Muhtarlar Derneği Başkanı ve Türkiye Muhtarlar Federasyonu Başkanı Hüseyin Akdeniz, Ordu Ziraat Odası Başkanı Nejat Avcı ve Geyve’de görev yapmış olan Trafik Polisi Önal Topal karşıladı. Heyet, ev sahipleri tarafından gezdirildi. Heyet gezinin ilk gecesini Doğu Karadeniz Projeleri Bölge Kalkında İdaresi (DOKAP) Başkanı Ekrem Yüce tarafından konuk edildi.
BATUM GEZİSİ
Yüce gezinin ikinci gününde, Sakarya heyetine DOKAP faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Heyet daha sonra Giresun Kalesini gezdi. Heyet gezinin üçüncü gününde ise Sarp Sınır kapısından Gürcistan’ın başkenti Batum’a geçti. Gürcistan da geçen Geyveli Muhtarlar kendilerine gösterilen ilgiden son derece memnun kaldı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER