Gözler İpekoğlu'nda

Gözler İpekoğlu'nda

Gözler İpekoğlu'nda

Sakaryaspor'da hem denenmeye gelen oyuncular hem de takımdan gönderilmesi gündemde olan oyuncular dün Atatürk Stadı'nda hünerlerini sergiledi. Teknik Direktör Engin İpekoğlu bu oyuncularla ilgili kararını bugün açıklayacak.


Son kez izledi
3 Ocak'ta başlayacak olan Antalya kampı öncesinde Teknik Direktör Engin İpekoğlu dün Atatürk Stadı'nda hem denenmeye gelen oyuncuları hem de takımdan gönderilmesi gündemde olan oyuncuları son kez izledi. Atatürk Stadı'nda yapılan çift kale maçta futbolcular İpekoğlu'nun gözüne girmek için ter döktü. Çift kale maça yönetim büyük ilgi gösterdi.
Boy gösterdiler
Sakaryaspor'a denenmek üzere gelen ve antrenmanlara çıkan Orlin Orlinov, Sidy Fall, Akanba Renaud, Ahmet Şahiner, Emrah Bıdık, Bilal Lekesiz, Deniz Kuzuluk'un yanı sıra Ethem Yılmaz çift kale maçta forma giydi. Mevcut kadrodan Volkan Başyurt ve Okan Koç çift kalede oynamadı. Uzun sakatlık döneminin ardından Erol Kapusuz da ikinci yarıda şans bulurken, Özgürcan maçta fazla kalmadı.
Bugün açıklayacak
Sakaryaspor'da dün yapılan çift kale maçın ardından gözler Teknik Direktör Engin İpekoğlu'na çevrildi. İpekoğlu hem denenmeye gelen oyuncular hem de mevcut kadrodan göndermeyi düşündüğü futbolcuların ismini bugün açıklayacak. İpekoğlu'nun yapacağı açıklama bugün Rüstemler Tesisleri'nde saat 10.00'da gerçekleştirilecek olan antrenmanın ardından yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE