GÖZLER KONGRE'DE

Sakaryaspor’da yeni sezon öncesinde yapılacak olağanüstü genel kurul büyük önem taşıyor. Şuana kadar kimse adaylığını açıklamazken mevcut yönetimden Cumhur Genç’in yönetim çalışması devam ediyor.

GÖZLER KONGRE'DE

KONGRE HAZIRLIĞI
Sakaryaspor’da tüm gözler 16-23 Haziran’da yapılacak olağanüstü genel kurula çevrildi. Yeni sezon öncesinde yapılacak kongre Sakaryaspor’un geşleceği konusunda büyük önem taşıyor. Transfer tahtasının kapalı olduğu Sakaryaspor’dafutbolcu borcu 5 Milyona dayandı. Gelecek olan yönetimin transferi açması için 5 Milyon, transfer yapabilmesi içinde ilk etapta yaklaşık 2-3 Milyon TL’ye ihtiyacı var.
GENÇ LİSTE YAPIYOR
Olağanüstü genel kurul öncesinde mevcut yönetimden Başkanvekili Cumhur Genç, kongre çalışmalarını sürdürüyor. Bu kez Sakaryaspor’u başkanlık koltuğunda yönetmek isteyen Genç, yönetim oluşumu konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşık 3.5 Milyon TL’lik yönetim bütçesi oluşturmaya çalışan Cumhur Genç, mevcut yönetimden Hüseyin Aydınlı ile birlikte hareket ediyor. Genç’in Ramazan Bayramı sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile görüşme yapması bekleniyor.
RAKİP ÇIKACAK MI?
Cumhur Genç’in haricinde olağanüstü genel kurula aday çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor. Kongre kulislerinde daha önce başkanlık için seçime giren isimlerin yeniden çalışma yaptığı konuşuluyor. Ancak çalışma yapan isimlerden herhangi bir açıklama yapılmıyor. Ayrıca kongrede Cumhur Genç ekibinin üye çoğunluğuna sahip odluğu biliniyor.   Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER