GÖZLER O KOLTUKTA

31 Mart seçimlerinin ardından tüm gözler Büyükşehir Belediyesi’ndeki kadrolaşmaya çevrildi. En çok da 10 yıldır Gebzeli İbrahim Pehlivan’ın oturduğu Genel Sekreterlik koltuğuna kimin oturacağı merak ediliyor

GÖZLER O KOLTUKTA

ÜST DÜZEY DEĞİŞİKLİK
31 Mart seçiminde Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Ekrem Yüce’nin oturmasının ardından üst yönetimde önemli değişiklikler yapılacağı beklentisi hakim.  Yüce’nin 10 yıldır İbrahim Pehlivan’ın bulunduğu Genel Sekreterlik görevi başta olmak üzere Genel Sekreter Yardımcılıkları, SASKİ Genel Müdürlüğü, BELPAŞ Genel Müdürlüğü gibi üst düzey görevlerde değişiklikler yapacağına kesin gözüyle bakılıyor.
HİÇ KATKISI OLMADI
En çok da, 10 yıllık görev süresi içinde Sakarya’ya hiçbir katkısı olmadığına inanılan  Pehlivan’ın yerine kimin getirileceği merak ediliyor. Bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla Genel Sekreterlik makamına icraatçı bir ismin getirilmesi bekleniyor. Erdoğan’ın Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne Ankara veya İstanbul Büyükşehir Belediyeleri’nden birinden genel sekreter gönderebileceği belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER