Gündem Tank Palet'ti

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Tank Palet fabrikasının özelleştirilmesi konusunda gizli bir Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi olduğunu iddia etti.

Gündem Tank Palet'ti

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise, Kılıçdaroğlu’nu yalan söylemekle itham ederek, “Kılıçdaroğlu hayatını yalan üzerine düzenlemiş olan bir siyasidir” dedi.

GİZLİ KARARNAME
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tank Palet Fabrikası’nın özelleştirilmesi konusunda gizli kararname olduğu iddiası nedeniyle kendisini yalan söylemekle suçlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sosyal medyadan yanıt verdi. CHP lideri, “Tank Palet’in dehşete düşüren satış hikayesi” başlıklı bir videoya da paylaştı.
KATAR’A PEŞKEŞ 
Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ''Sarayda oturan zat, Tank Palet Fabrikası’nın Katar ordusuna peşkeş çekildiğini inkar etmişti, gerçekleri söyleyen özgür medyayı da yalan haber yapmakla suçlamıştı. Ama ben onun gizlediği tüm gerçekleri halkımla paylaşmaya devam edeceğim!'' diye yazdı. 

YALANCI İTHAMI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’dan New York’a Hareketi öncesinde Atatürk Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu. Bir gazetecinin Tank Palet Fabrikası ile ilgili sorusuna Erdoğan, “Kılıçdaroğlu hayatını yalan üzerine düzenlemiş olan bir siyasidir. Kılıçdaroğlu önce Arifiye satılmış mıdır satılmamış mıdır bunu ortaya çıkarsın” dedi. 
KİRAYA VERİLDİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Burası kiraya verilmiştir. Biz bir işi yaptığımızda ülkemiz bundan ne kazanır buna bakarak yaparız. Ne işçi ne de memur çıkarılmıştır. Fakat Bay Kemal hayatını bu tarz yalanlar üstüne kurduğu için bana ne getirir diye düşünüyor. Bu zat belediyelerden kimse çıkarılmayacak çıkarılırsa bunlar bana gelsin demedi mi?” dedi. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019, 10:52
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER