Güneşspor'da birlik beraberlik

Güneşspor'da birlik beraberlik

Güneşspor'da birlik beraberlik

Sakarya Yenikent Güneşspor kurmayları, Mado'da bir basın toplantısı düzenledi. Onursal Başkan Hayrettin Değirmenci ve Kulüp Başkanı Sinan Panta, birlik beraberlik içinde yola devam ettiklerini söyledi.
Kahvaltı
Bayanlar Futbol Süper Ligi'nde zirvede yer alan Sakarya Yenikent Güneşspor'un kurmayları Mado'da kahvaltılı bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, Kulüp Onursal Başkanı Hayrettin Değirmenci, Kulüp Başkanı Sinan Panta, Antrenör Ercan Konuklar, yöneticiler ve takım oyuncularından Pelinay, Gülizar ve Elif katıldı.
'Daha iyi olacağız'
Takımın iyi bir başarı grafiği yakaladığını dile getiren Kulüp Onursal Başkanı Hayrettin Değirmenci, 'Liderlik koltuğunda oturmak son derece memnuniyet verici. Bu başarıyı yakalayan oyuncularımızı tebrik ediyorum. Güneşspor'un daha da iyi olacağına inancımız tam' dedi.
Tesadüf değil
6 maçta 18 puan toplamalarının tesadüf olmadığını ifade eden Kulüp Başkanı Sinan Panta,' Takımımız birlik beraberlik ruhu içinde yoluna emin adımlarla devam ediyor. Bu başarıda taraftarın ve basının payı çoktur. Ancak başarıda da başarısızlıkta da bize sahip çıkmayan Sakarya'lı iş adamlarımız bu takıma ne zaman destek verecek?' şeklinde konuştu.
Şampiyonluk yolu
İş adamı Ahmet Kurtuluş'un önümüzdeki hafta İzmir deplasmanının masraflarını karşılamayı üstelendiğini belirten Panta, 'Kendisine çok teşekkür ediyoruz' dedi. Toplantıda son olarak söz alan antrenör Ercan Konuklar, 'Sporcularımın özverili çalışmaları neticesinde şampiyonluğu kucaklayacağız' biçiminde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE