GÜNEYDE SAKARYA'YI ANLATTILAR

SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Adana ve Mersin’deki odalara yaptıklarını ziyarette, “Her alanda üreten bir şehir olmanın gururunu yaşıyoruz. Tek önceliğimiz Sakarya’mızı geliştirmektir” dedi

GÜNEYDE SAKARYA'YI ANLATTILAR

ADANA VE MERSİN
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ticareti Araştırma ve Geliştirme Komisyonu yerel marka değeri taşıyan illere düzenlediği inceleme gezileri kapsamında Adana ve Mersin’i ziyaret etti. SATSO heyeti; Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç’ı, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe’yi ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan’ı makamlarında ziyaret etti.
DOĞU MARMARA
SATSO’nun Doğu Marmara Bölgesi’nin en büyük ticaret ve sanayi odası olarak ülke genelinde örnek olacak rol model teşkil eden projeler yürüttüğünü belirten Başkan Altuğ, “Her alanda üreten bir şehir olmanın gururunu yaşıyoruz. Çok kültürlülüğünü fırsata çevirmiş bir bölgenin mensupları olarak, Sakarya’nın hem sanayide, hem ticarette, turizm ve tarımda markalaşabileceğine inanıyor bu anlayışla Sakarya ortak paydasında hizmet ediyoruz. Tek önceliğimiz Sakarya’mızı geliştirmektir” dedi. İlimizin dış ticaret rakamları ve hedefleri ile ilgili de bilgi veren Başkan Altuğ, ihracatın geliştirilmesine yönelik çalışmalar hakkında da bilgi vererek,  ticaretin merkezi olan Sakarya’nın marka değerine katkıda bulunmak amacıyla çalışmalar yürüttüklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER