HA ESAD'IN GAZI HA GSM'NİN BAZI

Maltepe’de su deposu görünümüyle inşa edilen baz istasyonuna karşı tepkiler çığ gibi büyüyor. Baz istasyonuna karşı toplanan mahalle sakinleri pankartlarla protestoda bulundu.

HA ESAD'IN GAZI  HA GSM'NİN BAZI

Maltepe’de kurulan baz istasyonu, mahalle halkının büyük tepkisini çekiyor. Su deposu görünümüyle, bir apartmanın üstüne kurulan baz istasyonuna karşı tepkilerini ortaya koymak için toplanan mahalle halkı, basın açıklaması yaparak seslerini duyurdu. Mahallede toplanarak baz istasyonunu protesto eden mahalle sakinleri, yetkililer tarafından istasyonun kaldırılmasını istedi. Baz istasyonuna karşı yapılan eyleme çok sayıda çocuk da katıldı. Çocukların elindeki, “Ha Esad’ın gazı, Ha GSM’nin bazı” pankart dikkat çekti.
ZARAR VERİYOR
Mahalle sakinleri adına açıklama yapan Hasan Zeren, “Yeni komşumuzu sevmedik. O, çocuklarımıza ve bize çok büyük zararlar veriyor. Yetkililer bunun mahallemizden kaldırsın” biçiminde konuştu. Mahalle sakinleri Sağlık Bakanlığı’nın kurulan baz istasyonundan haberdar olmadığını iddia etti. Yapılan açıklamanın ardından mahalleliler olaysız şekilde dağıldı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER