"Hacıoğlu çalışmaları denetlenmeli"

Saadet Partisi Erenler ilçe Başkanı Muhammet Ekşioğlu Hacıoğlu Caddesine başlatılan çalışmaların en kısa zamanda bitirilmesini ve belediye tarafından denetlenmesi gerektiğini ifade etti. 

"Hacıoğlu çalışmaları denetlenmeli"

Saadet Partisi Erenler ilçe Başkanı Muhammet Ekşioğlu Erenler ilçesinde görülen aksaklıklara dikkat çekti. Yerel sorunları aktaran Ekşioğlu, İlçenin en köklü mahallelerinden Hacıoğlu mahallesinde en yoğun trafik akışına sahip olan Hacıoğlu Caddesi'ndeki yol çalışmasının son günlerde yağan yağmurların da etkisiyle, ciddi anlamda mağduriyet oluşturduğunu söyledi.  Ekşioğlu, “Belediyemizce insanımız için yapılan her hizmet, mutlaka çok değerli ve kıymetlidir. Her doğum sancılı geçmektedir. Bu anlamda da mahalle sakinlerinin yeterince anlayış gösterdiği düşüncesindeyiz. Lakin vurdum duymazcasına boşvermişlikcesine yapılan çalışmalar, artık insanlarımız da sabrını taşırma noktasına gelmiştir” dedi.

YILLARIN SORUNU

Yetkililere seslenen Ekşioğlu,  açıklamasının devamında yaşanan mağduriyetini giderilmesi ve caddenin yeni bir vizyona kavuşması gerektiğini vurguladı. Ekşioğlu, “Uzun yıllar çözüme kavuşturulamayan ve insanlarımız da ciddi anlamda sıkıntı oluşturan bu caddede bugün bu başlatılmış olan çalışmanın hakikaten çok değerli olduğunu, lakin varsa eğer bununla ilgilenen bir taşeronun mutlak suretle belediyemiz yetkililerince denetlenmesi gerektiğini talep ediyoruz. Eğer bu anlamda bitiş süresi uzamadan bir hizmet çözüme kavuşturulursa bu insanımız adına da en makbul olacak şeklidir. Bundan dolayı yetkililere sesleniyor ve bu çalışmanın bir an önce muvaffakiyete kavuşturulmasını talep ediyoruz” ifadelerini kullandı. Serkan ÖZAY

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER