Hakkari'den acı haber: 1 asker şehit!

 Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Hakkari'nin Çukurca bölgesinde meydana gelen araç kazası sonucu 1 askerin şehit olduğunu açıkladı. Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım şehidimiz ile ilgili sosyal medya hesabından başsağlığı mesajı yayınladı.

Hakkari'den acı haber: 1 asker şehit!

MSB’den yapılan açıklamada, “Hakkari/Çukurca bölgesinde, 1 Aralık 2020 tarihinde, üs bölgelerinin ikmali maksadıyla icra edilen intikal esnasında meydana gelen araç kazası sonucu, bir kahraman silah arkadaşımız yaralanmış ve sevk edildiği hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz” ifadelerine yer verildi.

Sosyal medya hesabından başsağlığı mesajı yayınlayan Vali Çetin Oktay Kaldırım, mesajında, "Hakkari Çukurca'da askeri aracın devrilmesi sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Osman Güler'e Allah’tan rahmet, değerli ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun" ifadelerine kullandı.

banner3
YORUM EKLE