HAL BİNASI PERŞEMBE GÜNÜ İHALEYE ÇIKIYOR

Büyükşehir Belediyesi, Erenler’de bulunan yaklaşık 30 dönümlük hal arazisi için ikinci kez ihaleye çıkıyor. Perşembe günü yapılacak ihale için muhammen bedel 30 Milyon TL olarak açıklandı.

HAL BİNASI PERŞEMBE GÜNÜ İHALEYE ÇIKIYOR

Büyükşehir Belediyesi, Erenler’de bulunan Büyükşehir Sebze ve Meyve Hali arazisi için ihaleye çıkıyor. Daha önce yaklaşık 30 dönümlük arazinin satış ihalesi gerçekleştirilmiş ancak bölge talipli çıkmamıştı. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, yeni ihalenin Perşembe günü, saat 14.00’da gerçekleştirileceği ve mevcut arazi için muhammen bedelin 30 Milyon TL olduğu belirlendi.  İsteklilerin ihale günü saat 13.00’a kadar tekliflerini Büyükşehir Gelirler Şube Müdürlüğü’ne teslim etmeleri gerektiği vurgulandı.

YENİ HAL BİNASI
Büyükşehir Belediyesi, Başkan Zeki Toçoğlu’nun sektör esnafı ile bir araya geldiği toplantıda açıklanan yeni hal binası ile ilgili de açıklama yaptı. Eylül Ayı Meclis Toplantısı’nda yeni hal binasının Arifiye Kirazca Mahallesi'nde inşa edilmesi meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edilmiş, proje üzerindeki çalışmalar başlatılmıştı. Büyükşehir Belediyesi, yeni hal binasının en kısa sürede tamamlanacağını duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE