“Halk bizden hizmet bekliyor”

Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, belediye çalışanları ile bir araya geldi. Yıldırım, “Halk bizden hizmet bekliyor. Biz 8-5 mesai yapan bir kurum değiliz. 24 saat hizmetteyiz” dedi.

“Halk bizden hizmet bekliyor”

“HER AN GÖREVE HAZIR”

Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, belediyede çalışan herkesin görevinin bilincinde olması gerektiğini belirterek,  “Sabah 8, akşam 5 gibi bir çalışma saati, hizmet veren bir kurumda olmaz. Örneğin gece yarısında su patlağı, kanalizasyon taşması olabilir.  Belediyede görev yapan bir kişi ‘benim mesaim bitmiş ben gidemem mi’ diyecek. Onun için bütün personelimizin her an göreve hazır olması gerekir ve sorunlara anında müdahale etmesi gerekir. Halkımız bizlerden iş-proje-hizmet bekliyor” dedi.

BELEDİYENİN AYNISI

Tek amaçlarının vatandaşa kaliteli hizmet sunmak olduğunu da kaydeden Başkan Yıldırım; “Dürüst, güvenilir ve güler yüzlü olmaktır. Belediye personeli, belediyenin aynasıdır. Vatandaşlarımız sokakta sizler ile iletişime geçiyor, sorunlarını sıkıntılarını personele aktarıyor. Sizin onlara gösterdiğiniz ilgi Karapürçek Belediyesi’nin kalitesini belirleyen bir etmendir. Sonuç olarak bu dönemde herkes üzerine düşenin fazlasını yapması gerekir. Şu ana kadar yaptıklarımızı şu andan itibaren katlayarak yapacağınıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER