Harun Sakaryaspor'da

Harun Sakaryaspor'da

Harun Sakaryaspor'da

Sakaryaspor'da yılan hikayesine dnen kaleci sorunu, Diyarbakırspor'da forma giyen file bekçisi Harun'la anlaşarak çözüldü. 27 yaşındaki kalecinin yarın Antalya'da kampa katılarak çalışmalara başlayacağı belirtildi.
10 maç oynadı
Sakaryaspor'da en büyük sıkıntıların başında gelen kaleci sorunu Diyarbakırspor'da forma giyen Harun Avgın'la çözüldü. Bir çok kaleci ile görüşmeler yapan yönetim kurulu ilk yarıda Diyarbakırspor'un formasını 10 kez giyen Harun'da karar kıldı. Büyük ölçüde anlaşılan kalecinin yarın takımın kamp yaptığı otele gelerek çalışmalara katılacağı belirtildi.
Sürpriz isim
Kaleci konusunda birçok isimle görüşmeler yapan Sakaryaspor Yönetimi bu isimlerin dışında beklenmedik bir isimle anlaşarak sürpriz yaptı. Diyarbakırspor forması giyen 27 yaşındaki Harun Avgın'la anlaşma sağlayan yönetim kurulu uzun süredir çözümüne uğraştığı sorunu da halletmiş oldu.

Harun kimdir?
27 yaşında. Sivasspor'dan, Diyarbakırspor'a gelen file bekçisi Yeşil-Kırmızılı takımda 34 maçta forma giydi. 1.91 boyunda ve 80 kilo olan 27 yaşındaki file bekçisi ikinci yarıda Sakaryaspor forması giyecek.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE