HASAN ALİ ÇELİK CAMİ İNŞAATINI GEZDİ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde yapımı süren Resullü Divan Camii ve Kuran Kursu inşaatını gezdi

HASAN ALİ ÇELİK CAMİ İNŞAATINI GEZDİ
banner24

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, 15 Temmuz Camili Mahallesi’ni ziyaret ederek, yapımı süren Resullü Divan Camii ve Kuran Kursu hakkında bilgi aldı. AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın da katıldığı ziyarette konuşan Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik, “Mahallemiz çok geniş olmasına rağmen mahalle sakinlerinin isteği doğrultusunda bu bölgeye camii ve kuran kursu yapmak için çalışma başlattık. Şu an caminin kolanlarının betonları atılıyor” dedi.
MUHTARA TEŞEKKÜR
Ankara programlarından fırsat buldukça Sakarya’ya gelerek, ilçe ve mahallelerde vatandaşlarla sohbet etme imkanı aradıklarını ifade eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, “Sakarya’yı dolaşarak halkımızın hep yanında oluyoruz. Ziyaretlerimiz esnasında 15 Temmuz Camili Mahallemizi de ziyaret ederek yapımı devam eden Resullü Divan Cami ve Kuran Kursu bina inşaatını yerinde gördük. Caminin yapımında yardımcı olan muhtarımıza ve dernek yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21