Hasat sonrası ilçeyi ziyaret etti

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, eşi Hanımefendi Berihan Kaldırım ile birlikte fındık işçileriyle bir araya geldikten sonra Kocaali ilçesinde çeşitli ziyaretlerde de bulundu.

Hasat sonrası ilçeyi ziyaret etti

sakaryayenihaber.com –

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Kocaali’de Doğu ve Güney Doğu’dna gelen işçilerle fındık topladıktan sonra ilçede çeşitli temaslarda bulundu. 1995 yılında Van ili Özalp ilçesinde Şehit olan Jandarma Teğmen Sebahattin Şanlı’nın ailesini ziyaret ederek şehidimizin kıymetli annesine Kur’an-ı Kerim ve Bayrak takdim etti.

Şehit Teğmenle birlikte tüm şehitlerimize duaların edildiği ziyarette Vali Kaldırım, şehit ailelerimiz ile gazilerimizin kendileri için bir yeri olduğunu ifade etti.

Gümüşoluk Mahallesi’ndeki esnafları gezerek hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulunan Vali Çetin Oktay Kaldırım, buradaki vatandaşlarla hasbihal ederek talep ve sorunlarını da dinledi.

Çocuklarla yakından ilgilenerek onlara çeşitli hediyeler veren Vali Kaldırım’a ziyaretlerinde; Kaymakam Dr. Emre Nebioğlu, Belediye Başkanı Ahmet Acar, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Mansur Saldıran ve Gümüşoluk Mahalle Muhtarı Bilal Hazar da eşlik etti.

banner3
YORUM EKLE