Hazırlıklar sürüyor

Hazırlıklar sürüyor

Hazırlıklar sürüyor

Sakaryaspor, lider Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarını dün Rüstemler Tesisleri'nde yaptığı tek antrenmanla sürdürdü.

Tek idman
Sakaryaspor, Pazar günü Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. İlk yarının son maçında lideri ağırlayacak olan Yeşil-Siyahlılar, dünü tek antrenmanla geçirdi. Rüstemler Tesisleri'nde Teknik Direktör Engin İpekoğlu nezaretinde yapılan antrenmana Erol dışında tüm oyuncular katıldı. Düz koşu ile başlayan antrenmanda Yeşil-Siyahlılar, pas çalışmasının ardından dar alanda 6'şarlı çift kale maç yaptı. Erhan, Volkan, Okan ve Serhat takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Futbolcularda morallerin iyi olduğu gözlendi.
Hedef aynı
Teknik Direktör Engin İpekoğlu, Kasımpaşa maçıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, 'Kasımpaşa ligin en güçlü takımlarından biri. Aynı zamanda şampiyonluğun da en büyük adayı. Bu anlamda zor maç olacak. Ancak ilk yarının son maçından puan ya da puanlarla ayrılmak istiyoruz. Çalışmalarımız bu yönde devam ediyor' dedi. Öte yandan tecrübeli çalıştırıcı dünkü antrenmanda futbolcuları sık sık uyarması dikkat çekti. İpekoğlu, çift kale maçta sürekli oyunu durdurarak futbolculara uyarılarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE