‘Hemşehrilerimizin yüzünü güldürecek hizmetler sürecek’

Papuççular Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Mutlu Işıksu, “Hemşehrilerimizin yüzünü güldürecek hizmetlerimizi artırarak devam ettireceğiz” dedi.

‘Hemşehrilerimizin yüzünü güldürecek hizmetler sürecek’


Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, mahalle buluşmalarına tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş ile birlikte Papuççular’da mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Mutlu Işıksu, vatandaşların istek ve şikâyetlerini dinleyerek, taleplerini bizzat not aldı.

MAHALLELER GÜZELLEŞİYOR
Hemşehrilerinin taleplerini yerine getirmek için yüksek tempo çalışmaya devam ettiklerini vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Hamdolsun mahallelerimizin sorunlarını hep birlikte masaya yatırıyor ve çalışma programımıza dâhil ediyoruz. Mahallemi Güzelleştiriyorum projemiz kapsamında Papuççular Mahallemizde de güzel bir çalışma yaptık. Altyapısı, aydınlatması, kaldırımları, asfaltı, tüm gereklilikleri ile çalışmamızı kısa bir süre sonra tamamlayacağız. Hemşehrilerimizin yüzünü güldürecek hizmetlerimizi artırarak devam ettireceğiz. Papuççular’ımız, esnafımız, hemşehrilerimiz daha mutlu.” ifadelerini kullandı.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER