'HER SENE ASFALT ATILMAZ'

Belediye başkanlarını eleştiren CHP İl Başkanı Isır, “Her sene asfalt atılmaz. Tüm belediye başkanlarına iyi niyetli olmaya çalışıyoruz. Sakarya’ya faydalı olmaya çalışıyoruz. Buralar hizmet yeridir. Hizmet etmek için geldiler” dedi

'HER SENE ASFALT ATILMAZ'

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, gündemdeki konularla ilgili arkadaşımız Serkan Ok’a açıklamalarda bulundu.  AKP iktidarının Sakarya’ya bir şey vermediğini ve sadece günü kurtarma politikalarının uygulandığını iddia eden Isır, “7 yıl önce dönemin başbakanı buraya hastane sözü verdi. Son genel seçimlerde Cumhurbaşkanı gelerek yine hastane sözü verdi. O dönemde hastanenin maketi ve projeleri hazırken hala bir adım atılmadı. Hiçbir yetkili de konuyla ilgili çıkıp bir açıklama yapmadı” dedi.
SANATLA İLGİ KOPARILDI
Sakarya’nın sanatla ilgisinin koparıldığına değinen Başkan Isır, “AFA’yı yıktılar ama yerine yenisini yapmadılar. Bu şehirde birkaç belediyenin dışında etkinlik yapılacak ve sanatçıları ağırlayabileceğimiz salonumuz yok. Büyükşehir Belediyesi neden bu kente tiyatro getirmiyor.
Eskiden tiyatrolarımız vardı. Hafta da bir tiyatro olurdu ve çok farklı etkinlikler yapılırdı. Bunları yok ediyoruz. Sanatla olan ilişkilerimizi koparıyoruz” dedi.
25YILDIR ÇÖZEMİYORLAR
İlimizde trafik sorununun 25 yıldır çözülemediğine dikkat çeken Başkan Isır, “Trafik sorununu 25 yıldır çözemediler. Çünkü vizyonları yok. Çark Caddesi Atatürk Lisesinin orada olduğunuzu varsayalım ve bir araba geldi. Size Adapazarı Belediye binası hangi tarafta diye sorduğunda yürüyerek gittiği zaman belki 600 metre sürebilir ama arabayla nasıl gidebilir ki belediye binasına. Müthiş bir trafik sorunu var. Çözemiyorlar asla da çözemezler çünkü hiç bir şey geliştirmiyorlar” dedi. Belediye başkanlarının şehri gezmediğine değinen Isır, “Her sene asfalt atılmaz. Tüm belediye başkanlarına iyi niyetli olmaya çalışıyoruz. Sakarya’ya faydalı olmaya çalışıyoruz. Buralar hizmet yeridir. Hizmet etmek için geldiler” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER