Hesapları tutmadı

Hesapları tutmadı

Hesapları tutmadı

Sıkıntılı bir sürecin ardından sezona giren ve maddiyat başta olmak üzere skorsal başarılarda da istediğini alamayan Sakaryaspor Yönetimi'nin gardı düşmüş durumda.
Hiçbir hesap tutmadı
Dernekleşme sürecinin ardından sezona en baştan sıkıntılarla başlayan yönetimin şuana kadar yaptığı hiçbir hesap tutmadı. Yönetim ilk olarak kulübün kendi borçları ve daha sonradan patlak veren borçlar ile maddi sıkıntıyı aşamadı. Şehrin ileri gelenleri ve siyasilerden de beklenen desteği bulamayan yönetim kendi içinde de gerekli kaynağı yaratmadı.
Değişen bir şey yok
Sakaryaspor Yönetimi mali krizin yanı sıra saha içinde de beklenmedik tablo ile karşı karşıya kaldı. 16 haftada 2 galibiyet ve 2 beraberlikle 9 puanla küme düşmenin en büyük adayı olarak gösterilen Sakaryaspor, tarihin en kötü sezonlarından birini yaşıyor. Sezona Kalpar ile başlayan Sakaryaspor, Yağcıoğlu ile aradığı başarıyı bulamadı. Bu iki teknik adamdan sonra İpekoğlu'na emanet edilen Sakaryaspor'da şimdilik değişen bir şey yok.
İstifanın eşiğinde
Sakaryaspor'un tüm bu olumsuzların içinden nasıl çıkarılacağı merak ediliyor. Amcak maddi kriz ve skorsal Başarsızlıkların ardından gardı düşen yönetimin istifanın eşiğine geldiği konuşuluyor. Sakaryaspor'a beklenileni veremeyen ve istediklerini yapamayan yönetimin istifası an meselesi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE