Hizmet için aday olmak cesaret işi

Hizmet için aday olmak cesaret işi

Hizmet için aday olmak cesaret işi

Öztürk, şubat ayında yapılacak seçimler öncesi muhaliflere seslenerek, 'Hizmet için aday olabilmek büyük bir medeni cesarettir. Kırıcı olmadan herkes bu uğurda yarışabilir' dedi.

7 bin 884 üye oy kullancak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Erol Öztürk, Şubat ayında yapılacak olan SATSO seçimlerinde 7 bin 844 üyenin oy kullanacağını belirterek, '7 bin 500 üyesi bulunan NACE normlarına göre 32 meslek grubu var. SATSO'ya iki sene üye olanlar seçimlerde aday olup seçilme hakkı elde ederler' dedi. Herkesin aday olmaya layık olduğunu belirten Öztürk, 'Hizmet için aday olabilmek büyük bir medeni cesarettir. Kırıcı olmadan herkes bu uğurda yarışabilir' diye konuştu.
Önce gruptan çıkmalıyım
SATSO'nun 84 yıldır ilimize hizmet verdiğini kaydeden Öztürk, 'Biz ticaret yapan insanlarız. Görev başına kim gelirse gelsin yapılacak olan işler ve atılımlar bellidir' dedi. Seçimlerde tekrar aday olma konusunda şimdiden bir şey söylemesinin doğru bir şey olmayacağını söyleyen Öztürk, 'Ben şuan mevcut başkanım. İlk önce kendi meslek grubumun içinde yapılacak olan seçimden çıkarsam, ondan sonra aday olup olmayacağımı söylerim. Meslek grubumdan çıkamaya da bilirim' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE