'HİZMET MEMNUNİYETİ ÜST SEVİYEDE'

Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Şube Müdürlüğünde düzenlenen plaket törenine katılan Başkan Toçoğlu, “Hizmetlerimizden duyulan memnuniyet üst seviyede. Özverili, samimi ve gayretli bir şekilde işlerimizi yürütmemiz bu tabloyu ortaya çıkarıyor.” dedi.

'HİZMET MEMNUNİYETİ ÜST SEVİYEDE'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Makine İkmal Şube Müdürlüğünde düzenlenen plaket törenine katıldı. Törende SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan, Ali Oktar, Zafer Poyraz, daire başkanları ve şube müdürleri yer aldı. Törenin ardından Başkan Toçoğlu, personelin Muharrem ayını tebrik ederek, aşure ikramında bulundu. 


UYUM İÇERİSİNDE
Törende konuşan Makine İkmal Şube Müdürü Bilal Soykan, “Tüm branşlardaki ustalarımızla çalışmalarımızı uyum içerisinde sürdürmekteyiz. Birimlerimizden gelen talepleri en kısa sürede yerine getirerek, Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerine ara vermeden devam etmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Tasarrufu ön planda tutarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Başarılı bir tablo yakaladık” dedi.
BAŞKANDAN TEBRİK
Özverili çalışmaları dolayısıyla birim personelini tebrik eden Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyeleri arasında bütçesi kısıtlı olan bir belediyeyiz. Fakat ortaya koyduğumuz çalışmalar neticesinde hizmetlerden duyulan memnuniyet hep üst seviyede. Bunun sebebi ise özverili, samimi ve gayretli bir şekilde çalışmalarımızı yürütmemizdir. İnşallah hep birlikte şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Ortaya koyduğunuz gayretli çalışmalardan dolayı hepinizi tebrik ediyorum” diye konuştu. Gökhan Koşunda

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER