Hotel Del Lago kapılarını açıyor

Sakarya’da hizmet sektörünün temel taşlarından biri olan, 1962 yılında faaliyete başlamış Saraçoğlu Tesisleri “Hotel Del Lago” ismi ile yeniden hayat buluyor.

Hotel Del Lago kapılarını açıyor

Sapanca Gölü’nün en güzel kıyısı Esentepe’de yer alan tesis uzun zamandır atıl durumda iken Hotel Del Lago projesi ile eşsiz bir komplekse dönüştü. Sakaryalı’nın hafızasındaki eski dokuyu değiştirmeden yenilenen tesis eski ihtişaımını yansıtmakla beraber şehirdeki lüks algısını da değiştirmeye hazır.

Otel, içerisinde attığınız her adımda lüksü ve rahatlığı yansıtan mimarisiyle kendinizi özel hissedeceksiniz. Hiçbir detay atlanmadan, özel olarak tasarlanan odalarda konaklamanın ayrıcalığını içeri girdiğiniz an farkedeceksiniz.

Zengin menüsü ile “Saraçoğlu Restaurant” eskinin mirasını ve yeninin modern yüzünü birleştirerek bölgenin rakipsiz daimi adresi olacaktır. Kahvaltıdan akşam yemeğine, beş çayından özel organizasyonlarınıza kadar keyifle vakit geçirebileceğiniz restaurant hem otel misafirlerine hem de dışarıdan gelen misafirlere hizmet verecek.

5000 m2’lik açık alanı ile 2000 kişiye kadar olan organizasyonlarınıza ev sahipliği yapacak olan Hotel Del Lago eşsiz göl manzarası ile en özel günlerinizi unutulmaz kılacak.

18 Kasım 2020 tarihinde kapılarını açacak olan Hotel Del Lago profesyonel ve güleryüzlü personeli ile ilk misafirleri, sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacak.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 11:38
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gerçek tespitçi
Gerçek tespitçi - 2 ay Önce

Vatana millete hayirli ugurlu olması dilegiyle. Gönülden tebrik ederim. Oyle bir yerden boyle bir mekan meydana getirmek hele ki boyle bir dönemde size helal olsun demek düşüyor. Hayırlı bol kazanclar...

Üzgün Ümitsiz
Üzgün Ümitsiz - 2 ay Önce

Türkçe "Göl" deyince olmuyor, Ispanyolca "Del Lago" denince oluyor, degil mi?

Tahsin
Tahsin - 2 ay Önce

Altay Akbıyık yaparsa böyle kralını yapar hayırlı olsun...