İftar sofrası Kocaali'de

Büyükşehir Belediyesi’nin ilçe iftarları Kocaali’de devam etti. Merkez Camii önünde düzenlenen iftar programında yüzlerce vatandaş birlikte oruç açtı

İftar sofrası Kocaali'de

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nın düzenlediği iftar programları Kocaali’de devam etti. ‘Mahallemde İftar Var Buluşmaları’ adı altında, Kocaali Merkez Camii önünde gerçekleştirilen iftar programına Tarım ve Köy İşleri Eski Bakanı Sami Güçlü, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Kocaali Kaymakamı Ahmet Odabaş, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı. Program, İstanbul Mecidiyeköy Camii İmam Hatibi Ali Derman’ın Kur’an-ı Kerim tilavetleriyle başladı.
BAŞBAKAN’A DESTEK
İftar vakti edilen duaların ardından okunan ezanlarla oruçlar açıldı. İftarın ardından kısa bir konuşma yapan AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz, vatandaşların Ramazan ayını tebrik etti. Yavuz, “Büyükşehir Belediyemizin düzenlediği iftar programlarında bir araya geliyoruz, hasbıhal ediyoruz. Değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Önümüzde Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Sayın Başbakanımız ulaşım, sağlık, eğitim ve özgürlüklerin gelişmesi adına ülkemize çok önemli katkı sağladı. Sayın Başbakanımıza çıktığı bu yolculukta başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı. İftar programının ardından Kocaalili minikler Orta Oyunu ve Meddah gösterileriyle eğlendi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE