İhsaniye'deki taş ocağı için Vali'ye çıktılar

Geyve İhsaniye'deki taş ocağının hayatlarını olumsuz etkilediğini belirten bölge sakinleri, Vali Çetin Oktay Kaldırım'a ziyarete gitti 

İhsaniye'deki taş ocağı için Vali'ye çıktılar

 Geyve'nin İhsaniye mahallesinde faaliyet gösteren; mahallede yaşamı olumsuz etkilediği, heyelan riski oluşturduğu ve tarım alanlarına zarar verdiği iddia edilen taş ocağı şikayeti ile ilgili Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım'a çıktılar.


Geçtiğimiz hafta İhsaniye mahallesini ziyaret eden CHP İl Başkanı Ecevit Keleş'ten taş ocağı şikayeti ile ilgili "Valiye birlikte gidelim" sözü alan İhsaniyeliler, bugün CHP'lilerle birlikte soluğu Sakarya Valiliği'nde aldı.

İhsaniyeliler'e verdiği sözü yerine getiren CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, İl Başkan Yardıncısı Cemal Demir ve CHP Geyve İlçe Başkanı Gürkan Kar; İhsaniye muhtarı Bayram Yılmaz ve mahalle halkının Valilik ziyaretine eşlik etti.

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ı makamında ziyaret eden heyet, taş ocağı ile ilgili şikayeti sözlü olarak dile getirdkten sonra, şikayet dilekçesini valiye takdim etti.

Vali Kaldırım, taş ocağı şikayeti için gelen heyete; en kısa zamanda köye ziyarete geleceğini, sorunla ilgili yerinde inceleme yapacağını söyledi.

Geyve.com

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Öztürk
Ahmet Öztürk - 3 hafta Önce

Unutulmamalıdır ki; cezasız kalan her suç, faili daha da azgınlaştırır. Hesap sorulmayan her cürüm, yeni zulümlere davetiye çıkarır.

SIRADAKİ HABER