İlçelere de SGK

İlçelere de SGK

İlçelere de SGK

SGK İl Müdürü Kenan Tandoğan, '2009 yılında hedefimizi ilçelere de SGK merkezleri kurmak. İlçe merkezlerinin kurulması için çalışmalarımız başladı' dedi.

6 ilçeye merkez
İl Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Kenan Tandoğan, 2009 yılı için önemli hedeflerinin olduğunu belirterek, 'Akyazı, Geyve, Karasu, Hendek, Sapanca ve Adapazarı ilçelerine SGK Merkezleri'nin kurulması için çalışmalar başladı. En kısa zamanda ilçelerde bulunan vatandaşlarımız bütün işlemlerini kendi ilçesinde daha kolay bir şekilde yerine getirecek. Örneğin Geyve'den hiçbir vatandaşımızın SGK'da yapacağı işlemler için Hızırtepe'ye gelmesine gerek kalmayacak' dedi.
Mükelleflere uyarı
İl Müdürü Tandoğan, ayrıca geçtiğimiz yıl Temmuz ve Ağustos aylarında uygulamaya başlanan SSK ve Bağ-Kur yapılandırması için taksitlerini ödemeyen vatandaşları uyardı. Tandoğan, yapılandırmanın ardından ilk üç içinde taksitlerin ilk ödemesinin düzenli olarak başladığını hatırlatarak, 'Buna uymayan bazı mükellefler var. Yıl içinde üç defa üst üste taksitlerini ödemez ise bunu hakkını kaybedecek. Mükellefler bu yüzden taksitlerini gününü geciktirmeden ödesinler' dedi

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE