'İNSANA DOKUNAN ÇALIŞMALAR YAPMALIYIZ'

Şehirde çeşitli ziyaretlerde bulunan AKP Milletvekili Mustafa İsen, “Bizim insana dokunan çalışmaları ve turizm potansiyelimizi değerlendirecek çalışmaları gerçekleştirmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu

'İNSANA DOKUNAN ÇALIŞMALAR YAPMALIYIZ'
banner24

AKP Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, ilimizde çeşitli ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Tarihi Uzunçarşı esnafı ile bir araya gelen İsen, esnafla sohbet ederek restorasyonla ilgili görüşlerini dinledi. Uzunçarşı'nın şehrin ticari hafızası olduğunu vurgulayan İsen, “Ticaretin, emeğin ve paylaşmanın şehrinde yaşıyoruz. Her sokakta esnafımızın, bereketin izi var. Şehir merkezinde yapılan aslına uygun restorasyon çalışmaları kente ve sosyal yaşama değer kazandırır. Büyükşehir Belediyemizi ve projeye katkı sunan herkesi tebrik ediyorum. Daha tertipli bir ticari hayat için esnafımızın desteği de çok önemli. Geleceği görerek hareket etmemiz gerekir. Bu tür çalışmaların devamı olmalıdır, olacaktır" dedi.


SİYASETE DİNAMİZM
AKP Kadın Kollarının ilçe başkanları toplantısına da katılan İsen, kadınların siyasetteki önemini anlattı. Kadın Kolları çalışmalarının AKP için çok önemli olduğunun altını çizen Prof. İsen, "Kadınların teşkilatlarda daha çok görev almasından yanayım. İnsanımızın gönlüne giren, hizmet görevinin yanında değer sunan Kadın Kolları bizim yegâne gücümüzdür. Sizlerin çalışmaları siyasete dinamizm kazandırmıştır. Evlerde siyaset, kadın hassasiyeti ile gerçekleştirilen çalışmalar Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliği ve öngörüsü ile başarıya ulaştı. Geçmiş dönemde ve şu anda kadınlar çok önemli çalışmalar yaptılar" diye konuştu.


SEÇMEN KİTLESİ
Seçmen kitlesinin artık farklı talepleri olduğunu aktaran İsen, "Sakarya Büyükşehir Belediyemizin sosyal ve kültürel yaşam için ortaya koyduğu ve ödül aldığı projeleri görüyoruz. Bizim insana dokunan çalışmaları, sosyal, kültürel çalışmaları, turizm potansiyelimizi değerlendirecek çalışmaları gerçekleştirmemiz gerekiyor. Ben siyasette kadının bakış açısına ve gayretine güveniyorum. Kongrelerimiz şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21