İnternetten alışverişte kullanılmış kot gönderdiler

Adapazarı'nda internet üzerinden alışveriş yapan bir şahsa, kullanılmış ve ceplerinde çöpler bulunan kot pantolon gönderildi

İnternetten alışverişte kullanılmış kot gönderdiler

sakaryayenihaber.com - Azim ÇELİK'in haberi

Adapazarı'nda esnaflık yapan Murat Yıldız, ünlü bir alışveriş sitesinden eşi için kot pantolon satın aldı. 14 Aralık Cumartesi günü yapılan alışverişin ardından kot pantolon, Salı günü Murat Yıldız'ın iş yerine geldi. 

Murat Yıldız paketi açarak pantolonu kontrol ettiğinde kötü bir sürprizle karşılaştı. Pantolonun ceplerinden çok sayıda alışveriş fişinin yanı sıra kullanılmış peçeteler ve şeker ambalajları çıktı. 

Murat Yıldız bunun üzerine alışveriş sitesini arayarak kendisine kullanılmış eşya gönderdiklerini söyledi. Durumu kabul etmeyen site yöneticileri, ürünün iadesini isterken Yıldız'ın hesabına 30 lira indirim işledi. 

sakaryayenihaber.com'a konuşan Murat Yıldız; "Bu pantolonu birisi almış ve bir kaç gün kullanmış. Ceplerinden çıkan fişlere göre 7 - 9 Aralıkta alışveriş yapılmış. Kullanılmış peçeteler de var. Herhalde bunu alan iade etti. Site de iade edilen malı bize sattı. Ürünü iade etmemi istediler ancak göndermeyeceğimi, ne yapacağıma sonra karar verceğimi söyledim. Ayrıca, istemediğim halde hesabına 30 liralık indirim işlemişler" ifadelerini kullandı.Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2019, 00:58
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER