İnternetten saat ile gözlük sipariş etti, paketi açınca şoka uğradı

Sakarya’nın Arifiye ilçesinde internet üzerinden saat ve gözlük alışverişi yapan bir vatandaş gelen kargo paketini açmasıyla şok yaşaması bir oldu.

İnternetten saat ile gözlük sipariş etti, paketi açınca şoka uğradı

Edinilen bilgiye göre, Arifiye ilçesi Arifbey Mahallesi'nde yaşayan Mehmet Ecevit isimli vatandaş bir alışveriş sitesinden kendisine saat ve gözlük siparişi verdi. Adresine gelen kargoyu açtığında içinden aldığı ürünler yerine başka şeyler çıktığını gören Mehmet Ecevit durumu sosyal medyada paylaşarak, “İnternetten verdiğiniz siparişlere çok dikkat ediniz. Gözlük ve saat siparişi verdik patates ve kum çıktı” yazarak arkadaşlarına uyarıda bulundu.

Mehmet Ecevit, “Kargocu geldiğinde ürünün parasını kapıda ödedik. Herkes alışveriş yaparken dikkat ederse iyi olur. Ürünü aldığımız adamları aradık ama telefonlarına ulaşılamıyor” dedi.

İhlas Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2019, 10:36
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Marko Paşa
Marko Paşa - 12 ay Önce

Bence interneti kötüleme çabası. Güvenilir sitelerden yapılan alışverişlerde hiçbir zaman sorunla karşılaşmadım. Hem uygun fiyat hem müşteri memnuniyeti ön planda bu sitelerde çünkü rekabet ve kötü yorum bitirir siteyi. Hiç korkmayın güvenli bilindik sitelerden, kazıkçı çarşı esnafından bin kat iyiler her bakımdan.

SIRADAKİ HABER