İŞ MAKİNALARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Sakarya Hafriyatçılar ve İş Makinacıları Derneği (SAHİMDER) binası açılışı ve iş makinaları tanıtım etkinliği dün başladı. Etkinliğe 35 firma iştirak ederken Vali Nayir, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

İŞ MAKİNALARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Sakarya Hafriyatçılar ve İş Makinacıları Derneği (SAHİMDER) binası dün açıldı. Dernek binasının açılış törenine; Vali Ahmet Hamdi Nayir, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar,  15 Milli İrade Derneği Başkanı Ali İnci, SAHİMDER Başkanı Can Akova ve derneğe bağlı 35 Firma sahipleri ve davetliler katıldı.
114 ÜYESİ VAR
SAHİMDER başkanı Akova, katılan herkese teşekkür ederek ; “Sakarya Hafriyatçılar ve İş Makinacıları Derneği ‘ne kayıtlı 114 üyemiz var. 35 firmamız tanıtım amacıyla stand kurup vatandaşa tanıtımları yapacaklardır. Tanıtım etkinliğimiz 2 gün sürecektir. Tüm halkımız davetlidir. Katılan herkese şimdiden teşekkür ediyorum” dedi
HAYIRLI OLSUN
Etkinliğin yapıldığı alanda kurdeleyi SAHİMDER çalışanları ve katılımcılarla birlikte kesip hayırlısı olsun dileklerinde bulunan Nayir; “ İki gün sürecek olan SAHİMDER etkinliğinin şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. Stand kurup tanıtım yapan firma yetkililerine ve çalışanlarına, ayrıca bu etkinlikte emeği geçen teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu.
STANTLARI GEZDİ
Etkinliğe katılan protokol üyeleri tarafından  derneğin ve etkinliğin açılış kurdelesi kesilirken, stand açan firmalar gelen davetlilerle tek tek ilgilendi. Vali Ahmet Hamdi Nayir, Işıksu, Alemdar ve İnci, stantları tek tek gezerek firma yetkililerinden bilgi aldı. Vali Nayir, bu tür etkinliklerin ilimize de değer ve hareket kattığını da vurguladı. Serkan OK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER