İstanbul yolcusunu üzen haber! Rekabet bitti, fiyatlar yükseldi...

Adapazarı-Harem arası yolcu taşıyna SEV Turizm bilet fiyiatlarını bir süre önce 15 liraya çekmiş, bunun üzerine VİB ve Metro Turizm'de fiyatlarını 19 liraya çekmişti. Rekabet son buldu, firmalar ortak bir noktada buluştu ve Adapazarı-Harem seferi için SEV Turizm fiyatı 26 liraya, VİB ve Metro firmaları ise 30 liraya yükseltti.

İstanbul yolcusunu üzen haber! Rekabet bitti, fiyatlar yükseldi...

sakaryayenihaber.com-*

Sakarya-İstanbul arasında yolcu taşıyan ulaşım firmaları, 5 ay önce fikir ayrılığına düşmüş ve fiyat tarifelerini kendilerine göre birbirinden bağımsız rakamlarla güncellemişti.
SEV Turizm, diğer firmalar Metro ve VİB ile fiyat konusunda anlaşamamış Adapazarı-Harem fiyatını 15 liraya çekmişti. Bu karar üzerine diğer 2 firma da bilet fiyatlarını 19 liraya indirmişti. Sakaryalı yolcu, firmalar arasındaki bu fiyat krizinden olumlu etkilenerek 5 ay boyunca Harem'e uygun fiyata gitti. Firmalar geçtiğimiz gün yeniden masaya oturdu. Fiyatla ilgili ortak noktayı bulan firma yöneticileri rakamları bu kez ortak bir karar alarak güncelledi. Yapılan uzlaşma sonrası Sakarya-Harem seferleri için SEV Turizm fiyatı 15 liradan 26 liraya, VİB ve Metro Turizm ise fiyatlarını 19 liradan 30 liraya yükseltti. Bu yeni gelişme, Sakaryalı yolcuyu üzerken yeni fiyatlar geçtiğimiz gün uygulamaya alındı. 


 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 15:02
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Esenler yolcusu
Esenler yolcusu - 10 ay Önce

Ben devamlı esenler gidiyorum ordan gaziosmanpaşa ya geçiyorum 35 TL Sakarya vib servisi kaldırdı 30-35 TL de taksi parası gaziosmanpaşa icin
Haksızlık bu diyer firmaların servisleri var ama Sakarya vib İstanbul da servisi yok 35 TL otobüs bileti veriyoruz ama servisten yaralanamiyoruz Sakarya vib in bileti edenlere 25 olmasını istiyoruz çünkü İstanbul da servisleri yok vardı kaldırıldı paramızla rezil oluyoruz

SIRADAKİ HABER