İŞTE YÜCE'NİN YÖNETİM KADROSU

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kadrosunu kurmaya başladı. Genel Sekreter Yardımcılıklarından birine Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden bir isim gelirken diğerine Adapazarı Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli geliyor

İŞTE YÜCE'NİN YÖNETİM KADROSU


Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kendi kadrosunu kurmak için düğmeye bastı. CHP’nin başkanlığı kazandığı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter Yardımcısı olarak çalışan Bedrullah Erçin, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine getiriliyor.


Daha önce Antalya Tarım İl Müdürü olarak da çalışan Erçin 1959 Antalya doğumlu ve  Ekrem Yüce gibi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Ziraat Mühendisliği bölümü mezunu.
Genel Sekreter Yardımcılığı kadrolarından bir diğerine ise Ekrem Yüce’nin yakın dostu, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli geliyor. Daha önce milletvekili adayı ve aday adayı olarak siyaset denemeleri bulunan Cevherli, Yüce’nin İmam Hatip Lisesi döneminden okul arkadaşı.


Mevcut Genel Sekreter  Yardımcılarından Ali Oktar’ın ise görevine devam edeceği, Ayhan Kardan’ın ise bir başka göreve geçeceği belirtiliyor.


Genel Sekreter  İbrahim Pehlivan’ın yerine ise Cumhurbaşkanlığı talimatıyla bir başka ismin getirilmesi bekleniyor.
Öte yandan  Yal Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanı Haydar Akbulut da Başkan Ekrem Yüce’nin talimatıyla görevden alınırken yerine atama yapılmadı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER