İtfaiye Caddesinde dehşet verici olay

İtfaiye Caddesi’nde sabah saatlerinde dehşet dolu saatler yaşandı. Bir işyerinin ikinci katında bıçakla kendini yaralayıp etrafa eşyalar savuran şahıs, zor ikna edildi.

İtfaiye Caddesinde dehşet verici olay

Eski İtfaiye Caddesinde dün sabah saatlerinde nefesler kesildi. Bir iş yerinin ikinci katına çıkarak kendini kilitleyen sahış, bıçakla kendini yararlarken, iş yerinin penceresinden etrafa eşyalar attı. Bir işyerinin ikinci katına çıkan O. B. (48), önce iş yerini talan etti. Eline geçirdiği eşyaları caddeye fırlatan şahıs, bir yandan da elindeki bıçakla çevreye küfürler yağdırarak kendini kesti. Derdinin ne olduğu öğrenilemeyen şahıs, girdiği işyerinin camlarını kırıp içerideki eşyaları dışarı atarken bir yandan da kendisini görüntülemeye çalışan basın mensuplarına küfür etti.
BOĞAZINA DAYADI
Bir ara elindeki bıçağı boğazına dayayan şahıs, çevreye küfürler yağdırmaya devam ederken aşağıda kendisini ikna etmeye çalışan polis memurlarından sadece birinin yukarı çıkmasını istedi. Elindeki bıçakla vücudunun çeşitli yerlerini kesen şahıs, yukarı çıkan polis tarafından ikna edilerek aşağı indirildi. Önce ambulansla hastaneye götürülmesi düşünülen şahıs. daha sonra güvenlik gerekçesiyle sivil polis ekipleri tarafından Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.


 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER