İYİ PARTİ ADAYI DR. ARSLAN ADAPAZARI'NIN GELECEĞİ İÇİN KONUŞTU

YİNE TİCARETİN KALBİ OLACAK İyi Parti Adapazarı aday Proje ve Tanıtım toplantısı önceki akşam Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan İyi Parti Adapazarı Adayı Dr. Arslan Adapazarı’nın yeniden ticaretin kal

İYİ PARTİ ADAYI DR. ARSLAN ADAPAZARI'NIN GELECEĞİ İÇİN KONUŞTU

PARTİMİZ YÜKSELİŞTE

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın toplantıda yaptığı konuşmada, ”Hızla büyüyoruz, gelişiyoruz. Partimiz yukarıya doğru muazzam bir yükselişe girmiş durumda. Ülkeyi yöneten, gücü elinde bulunduranlar bir siyasi parti liderine ‘seni içeriye atarım’ korkusu içine düşüyorlarsa, aslında o korkuyu veren sizlersiniz, bunu bilin” şeklinde konuştu.

TOPLUMUN TÜM KESİMLERİ

İyi Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan Tarihte adını ticaretten alan bir şehir olan Adapazarı’nın, modern dünyada yeniden ticaretin kalbi olacağını ileri sürdü. Dr. Arslan; “Sosyal yaşam merkezleri, kültürel tesisleri ile yaşlısından gencine, çalışanından emeklisine, işçisinden tüccarına, çiftçisine kadar toplumun tüm kesimlerine ulaşan bir Adapazarı hedefliyoruz” dedi.

İVME KAZANDIRACAR PROJELER

Dr. Aydoğan Arslan diğer projelerini anlatırken ise gençlik, kadın ve engelsiz  yaşam merkezleri, Yaşlı Bakım Merkezi, Alzheımer Merkezi, kreş ve etüt merkezi, Ar-Ge İnovasyon ve Bilim Merkezi, Kentsel Kalkınma Strateji Merkezi, yeni belediye hizmet binası, şehrin nefes almasını sağlayacak, kentimize ivme kazandıracak kentsel dönüşüm projeleri yapacağız” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER