İyi Parti heyeti de taş ocağına gitti

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş’in Geyve’nin İhsaniye Mahallesi’ne taş ocağı sorunu nedeniyle yaptığı ziyaretin ardından bu kez de İyi Parti heyeti gitti 

İyi Parti heyeti de taş ocağına gitti

Geyve’nin İhsaniye Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların 18 yıldır bitmeyen kabusu olan taş ocağı ile ilgili sorunları geçtiğimiz haftalarda manşetten ‘Bitmeyen Kabus’ başlığı adı altında haberde işlemiştik.

Haberimiz ulusal kanallarda da ses getirirken, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve beraberindekiler, mahalle sakinlerini ziyaret ederek sorunları dinlemişti. Keleş ve Mahalleliler dün Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı makamında ziyaret ederek yaşanan sorunları aktardı. Mahalle sakinlerinin yazmış oldukları dilekçe Vali Kaldırım’a iletilirken,  Vali Kaldırım ise, en kısa zamanda taş ocağının olduğu alanı ziyaret edip incelemeler yapacağını söyledi. 

İYİ PARTİ HEYETİ DE GİTTİ 

CHP heyetinin ardından bu kez de İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve beraberindekiler, İhsaniye Mahalle sakinlerini ziyaret etti. Vatandaşları dinleyen Kılıçaslan ve beraberindekiler, birlikte taş ocağı olan alana giderek inceleme yaptı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 21:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayram yılmaz
Bayram yılmaz - 5 ay Önce

Yeni haber gazetesine bizim sesimizi duyurduğu için teşekkür ederiz ihsaniye muhtarı bayram yılmaz