İyi Parti heyeti patlama yerinde inceleme yaptı

Bugün Hendek ilçesinde gerçekleşen patlamanın hemen akabinde ;İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır,İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan,Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak, Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır, Akyazı İlçe Başkanı Kerem Durmuş ve parti yöneticileri olay yerine gittiler. Olay yerinde yetkililerden bilgi alan İYİ parti heyeti,patlama gerçekleşen fabrikada çalışan işçilerin yakınlarını sakinleştirmeye ve teselli etmeye çalıştılar.

İyi Parti heyeti patlama yerinde inceleme yaptı

Öğlen saatlerinde İYİ Parti İstanbul Milletvekili
Ümit Beyaz ve Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs ‘de Hendek’e gelerek İYİ parti heyetine katıldılar.Olay yerinde kurulan Afet Koordinasyon Merkezinde çalışmalar hakkında bilgi alan İYİ Parti heyeti,daha sonra hep beraber Hendek Devlet Hastanesine geçerek, patlamada yaralananları ziyaret ettiler.Bu arada yaralıların yakınları ile de ilgilenen heyet, gece geç saatlere kadar olaya ilişkin zarar gören vatandaşlara yardım etmeye devam ettiler.

Son olarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelerek,burada bulunan yaralıları ziyaret eden İYİ parti heyeti,Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’dan da son duruma ilişkin bilgi aldılar.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER