Kafede sürpriz evlilik teklifi

Sevdiği kıza çalıştığı iş yerinde evlenme teklif etti.

Kafede sürpriz evlilik teklifi

Hendek’te yaşayan Burak Başaran isimli genç, kız arkadaşı Zeynep Şeşen’e çalıştığı kafede evlenme teklifinde bulundu.

Akşam saatlerinde kız arkadaşının çalıştığı kafeye giden Başaran’ın sevdiği kız için hazırlamış olduğu meşale, konfeti ve pankartla onlarca kişinin önünde yaptığı evlenme teklifinde duygulu anlar yaşandı. 
Kafede bulunan vatandaşların şaşkın bakışları arasında mumlar ve gül yaprakları ile süslenmiş yoldan ilerleyen genç çiftler evlenme teklifi için hazırlanan masaya geldiklerinde Burak’ın “Benimle Evlenirmisin?” sorusuna Zeynep’in “Evet” diyerek teklifi kabul etmesi kafede bulunan vatandaşlar ve arkadaşları tarafından alkışlarla karşılanırken, bu ana tanıklık eden onlarca kişi Burak ve Zeynep çiftinin mutluklarına ortak oldu.

Genç çift, daha sonra kendileri için hazırlanan pastayı keserek bu mutlu anlarına ortak olan arkadaşları ve dostları ile keyifli dakikalar geçirdi. Mehmet KAVİS

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2020, 20:00
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre GÜNER
Emre GÜNER - 7 ay Önce

Yaa nekadar önemlidirki bu evlenme teklifi tüm yerel haber sitelerinde var...Vay bee...

KAMİL KAYA
KAMİL KAYA - 5 ay Önce

Yazıklar olsu bu gençlere hiç aile büyükleri yolumdur bunların. Büyükleri yoksa urf ve adetleridemi yok veya bunları saymadıkları içindir. İçlerinde aile büyükleri varsa iyi yoksada yazıklar olsun. Ahlak çöktü. Alevi kurallar yok oldu, Batılı kurallar yeşermeye devam ediyor. Ne zaman kendimize geleceğiz. Vay halımıza.

SIRADAKİ HABER