Kaldırım işgallerine müdahale geliyor!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehirdeki kaldırım işgallerine karşı uygulama yapacak. SATSO üyelerini bilgilendirerek uyarıda bulundu

Kaldırım işgallerine müdahale geliyor!

sakaryayenihaber.com-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi (SBB), şehirdeki iş yerlerinin dışına yapılan taşmalar ve kaldırım işgalleri için harekete geçiyor. 
Büyükşehir'in işgalleri önleme konusunda kesin tavır içinde olduğu ve şehir merkezindeki tüm cadde ve sokaklarda uygulama yapacağı öğrenildi. 
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası da (SATSO) üyelerine bilgilendirme maili göndererek gerekli önlemlerin alınması uyarısında bulundu. 
SATSO'dan gönderilen mail şu şekilde:

"Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından iş yerlerinin dışına taşma ve kaldırım işgali ile ilgili uygulamaların başlayacak olduğu bildirilerek, bahse konu işgalleri önleme konusunda Büyükşehir Belediyesi'nin kesin tavır içinde olduğu belirtilmiştir. Oda'mızın yapmış olduğu girişimler neticesinde üyelerimizin üzerine düşen sorumlulukları hazırlamaları için belirli bir süre alınarak, ileride karşılaşılacak cezai yaptırımlara maruz kalmamak için gerekli önlemlerin alınması önem arz etmektedir."

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 23:19
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER