KALKINMA BAKANI İLE PROJELERİ GÖRÜŞTÜLER: BAKANDAN DESTEK SÖZÜ

AKP Milletvekilleri, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile bir araya gelerek, Sakarya için hayata geçirilecek projeler için destek istedi. Milletvekili İsen, “Sayın Bakan projelere destek vereceğini söyledi” dedi

KALKINMA BAKANI İLE PROJELERİ GÖRÜŞTÜLER: BAKANDAN DESTEK SÖZÜ

BÜYÜK PROJELER
AKP Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Milletvekilleri Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu ve Ali İhsan Yavuz, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile bir araya geldi. Görüşmeyle ilgili gazetemize açıklama yapan AKP Milletvekili Mustafa İsen, “Kalkınma Bakanımız ile Sakarya milletvekilleri olarak bir araya geldik. Görüşmede ilimizde 2016 yılında yapılacak büyük projelerin vizesi için yardımlarını istedik” dedi.

ONAY GEREKİYOR
Büyük projelerde sadece bakanlıkların taleplerinin yeterli olmadığına dikkat çeken Milletvekili İsen, “Bakanlıkların taleplerinin yanı sıra Kalkınma Bakanlığı’nın da projeleri onaylaması gerekiyor. Çok verimli bir görüşme oldu.  Sayın Bakan projelere destek vereceğini söyledi” dedi. İsen, toplantıda Bin yataklı hastanenin yanı sıra diğer projelerin de görüşüldüğünü belirtti. Öte yandan AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Üstün de yaptığı açıklamada, “Sakarya için neyin sözü verildiyse bir bir hayata geçirilecek” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE