'Kamp olumlu geçiyor '

'Kamp olumlu geçiyor '

'Kamp olumlu geçiyor '

Sakaryaspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, yedinci günü sona eren Antalya kampının beklediğinden iyi geçtiğini söyledi. İpekoğlu, 'Çok olumlu bir kamp geçiriyoruz. İkinci yarıya hazır olarak gireceğiz' şeklinde konuştu.
Takımdan memnunum
Ligin ikincisi yarısının hazırlıklarını Antalya'da yaptığı hazırlık kampı ile devam ettiren Sakaryaspor'da Teknik Direktör Engin İpekoğlu, kampın kendileri açısından gayet olumlu geçtiğini söyledi. İpekoğlu, 'Aramıza yeni katılan oyuncularında takıma uyum sağlaması ile gayet güzel bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. İkinci yarıya eksiksiz olarak girmeyi planlıyoruz' dedi.
Gençlerle oynadık
Sakaryaspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, oynadıkları iki hazırlık maçında genç oyunculara forma şansı verdiğini söyledi. İpekoğlu, 'İki maçta da yeni transferlerimizi hazır olmadıkları için oynatmadık. Önümüzde oynayacağımız üç özel maçta %100 hazır olan tüm yeni futbolcularımızı da sahaya sürerek performanslarını görme şansını bulacağım' ifadesini kullandı.
Performanslarına bakacağım
Yabancı oyuncu konusunda ince eleyip sık dokuduklarını söyleyen Engin İpekoğlu, bu konuda hata yapmak istemediklerini belirtti. İpekoğlu, 'Kampımızda bulunan Kamerunlu Cisse ve katılmasını beklediği iki G.Koreli oyuncunun da performanslarını görmek için özel maçlarda forma şansı vereceğim. Son kararımı bu maçlarda gösterecekleri performansın ardından alacağım' şeklinde konuştu.
Dört transfer düşüyoruz
Teknik Direktör Engin İpekoğlu, elindeki mevcut kadroya dört takviye daha yapmayı istediğini söyledi. İpekoğlu, 'Hamza'ınn ayrılmasının ardından onun yerine bir stoper istiyorum. Bir orta saha, bir forvet ve ikinci bir kaleci için girişimlerimizi sürüyor. Kaleci sorunumuzu Harun'la hallettik. Ama onun yedeği olarak bir kaleci de düşünebilirim' dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE