Kamyoncular isyan etti: İstanbul bize artık Kabe toprağı

1 Ocak'tan itibaren uygulamaya konulan ve nakliyeciler tarafından karşı çıkılan dijital takograf uygulaması protestosuna bir destekte Hendekli nakliyecilerden geldi.

Kamyoncular isyan etti: İstanbul bize artık Kabe toprağı

Hendek SS 14 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi önünde toplanan Hendekli Nakliyeciler kontak kapatarak greve destek verdiler.
200’e yakın üyesi bulunan SS 14 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi önünde grev yapan nakliyecilere destek vererek tepkilerini de dile getirdiler.
İstanbul Bize Kabe Toprağı Oldu
Hendek SS 14 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Hasan Ayar yaptığı konuşmada “Üyelerim mağdur. Toplantı yaptık sesimizi duyuramadık. Birlik ve Kooperatif başkanları olarak 15 gündür uğraşıyoruz. Maalesef bir tane AKP Milletvekili yanımıza gelmedi. Seçi zamanı yanımızdan ayrılmıyorlardı. Şimdi bu Milletvekilleri nerede? Benim araçlarım İstanbul’a gidemiyor. İstanbul bize Kabe toprağı oldu. Bizim dijital sıkıntımız, fatura sıkıntımız ve yol sıkıntımız var. Bize İş yok ve işimiz az. Köprülerin, otobanların ve mazotun durumu belli. Allah’ını seven bizi duysun” diyerek Cumhurbaşkanına seslendi.
Reise Buradan Sesleniyoruz
Hendekli Nakliyeci Mahmut Der “C Belgesi, Pisiko Teknik, SRC, Dijital Tako, Dijital Ehliyet bunları bize sundunuz. Biz ne yapacağız nasıl bunların altından çıkacağız. Reise buradan sesleniyoruz. Çalışalım mı, evraklarla mı uğraşalım. Zaten iş yok, para yok, mazot yok. Nasıl yapacağız. Yani bu işin altından nasıl çıkacağız. Bir otobandan geçiyoruz 670 TL İstanbul gidiş geliş. Osmangazi 300 küsür lira nasıl yapacağız. Nasıl bu işin içinden çıkacağız. Reis seni düşürmeye uğraşıyorlar. Seni bu işten düşürmeye uğraşıyorlar. Bizim bilgilerimizi sana ulaştırmıyorlar. Bundan bilgin olsun. Bu şekilde giderse bu millet sana oy vermeyecek” diyerek teşekkür etti. Mehmet KAVİS

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 14:27
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
MERT
MERT - 8 ay Önce

Reis in hepsinden haberi var merak etme, sadece umru değil, 600 otobana vermişsin 300 köprüye vermişsin, her seçimde gidip oy vermişsin hala seni düşürmeye uğraşıyorlar deyip ne şiş yansın ne kebap derdindesin. isyan ederken dahi iki yüzlüsünüz.

mert
mert - 8 ay Önce

reis için sıkın dişinizi.reisi yedirmeyin

hasan
hasan - 8 ay Önce

reis için sıkın dişinizi 2023 de lozan antlaşması bitiyo.refaha cıkıyoruz

SIRADAKİ HABER