Kar görünce çocuk oldular: Uçar gibi bindik

Sakarya'dan Bolu'nun doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkı'na giden Mustafa Canbazoğlu, eşi ve torunlarıyla birlikte kızak ve şambrelle kayarak eğlendi.Abant

Kar görünce çocuk oldular: Uçar gibi bindik

Sakarya'dan Bolu'nun doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkı'na giden Mustafa Canbazoğlu, eşi ve torunlarıyla birlikte kızak ve şambrelle kayarak eğlendi.Abant Tabiat parkındaki Örencik köyü yaylasında, köylülerin ortaklaşa yaptığı kar pistlerinde sezon başladı.

Eşi ve torunlarıyla Sakarya'dan gelen 65 yaşındaki Mustafa Canbazoğlu, ilk defa şambrelle kaydı. Abant'ın doğal güzelliği ve temiz havasıyla insanı büyülediğini belirten Cambazoğlu, "Çocukluğumuzu yaşayalım dedik. Torunlarım geldi Adana'dan, orada da kar yokmuş. Buraya gelince çok sevindiler. Biz de çocukluğumuzda binemedik, 65 yaşında da olsun binelim dedik. Bindik gerçekten çok güzel bir duygu içindeyiz. Umreye de gitmiştik orada da koştuk burada da uçar gibi bindik çok güzel oldu." dedi. Torunları ile kartopu da oynayan Cambazoğlu, karın, tabiat parkına güzellik kattığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 14:01
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER