Karasu bir can aldı

Karasu’da önceki gün serinlemek için denize giren asfalt işçisi, 15 arkadaşının gözü önünde boğularak hayatını kaybetti. Dün ise bir vatandaş boğulmaktan son anda kurtarıldı

Karasu bir can aldı

Karasu Karadeniz Caddesi’nde asfalt çalışması yapan Büyükşehir belediyesi asfalt ekibinde kürekçi Kemal Bozkurt (36)önceki gün akşam verilen paydosun ardından 15 arkadaşı ile birlikte serinlemek amacıyla denize girdi. Kıyıya 100 metre mesafede bulunan dalgakıranlara kadar suda yürüyerek giden Bozkurt birden derinleşen denizde kayboldu. Kemal Bozkurt’un şaka yaptığını zanneden arkadaşları, arkadaşlarının sudan çıkmaması üzerine arama başlattı.
YARIM SAAT
Büyükşehir Belediyesi cankurtaran ekibinin de katıldığı arama çalışmaları ancak yarım saat sonra sonuç verdi. Dalgıç ekibi tarafından sudan çıkarılan Kemal Bozkurt ambulansla Karasu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Talihsiz asfalt işçisi tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bozkurt’un evli ve üç çocuk babası olduğu öğrenildi.
KURTARILDI
Diğer taraftan dün Karasuda bir vatandaş daha boğulma tehlikesi geçirdi. Karasu sahili Doğu Karadeniz Caddesi’nde serinlemek üzere suya giren ismi öğrenilemeyen bir kişi boğulma tehlikesi geçirdi. Cankurtaran tarafından sudan çıkarılan şahıs olay yerine gelen ambulansla Karasu Devlet Hastanesine kaldırıldı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE