KARASU KONGRESİNDE YAPILAN KONUŞMALARA SEÇİMLER DAMGA VURDU: AKP 2019'A KİLİTLENDİ

AKP Karasu Kongresi’nde konuşan İl Başkanı Fevzi Kılıç, 2019 seçimlerinin önemine değinerek, “Biz teşkilatlar olarak tüm kademelerimizle 2019’da yapılacak seçimlere hazırız” diye konuştu

KARASU KONGRESİNDE YAPILAN KONUŞMALARA SEÇİMLER DAMGA VURDU: AKP 2019'A KİLİTLENDİ

SARI YENİDEN
AKP Karasu İlçe Teşkilatı 6. Olağan Genel Kurulu dün gerçekleştirildi. Tek adayla gidilen kongrede mevcut başkan İshak Sarı yeniden ilçe başkanlığına seçildi. Kongrede konuşan AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç da genel kurulların çok keyifli geçtiğini ifade ederek, “Kongreler teşkilatlarımızın yenilenmesine vesile oluyor. Bir araya geliyor ve dertleşiyoruz” dedi.
7 HAZİRAN
Kılıç, “Biz teşkilatlar olarak tüm kademelerimizle 2019’da yapılacak seçimlere hazırız. 7 Haziran seçimlerinden 1 Kasım’a kadar partide hiçbirimizin yüzü gülmedi. Neden çünkü iktidar olamamıştık. Bir daha böyle bir şey yaşamak istemiyoruz. Günlük, nefsi şeyler bize yakışmaz. Bireysel ve kendini tatmin etmek en sıradan ve banal bir şeydir” dedi
YOL KAZASI
AKP Milletvekili Recep Uncuoğlu da 2019 seçimlerinin önemine değinerek, “Türkiye’nin yanlış ellere geçmesine ve yol kazasına tahammülümüz yok. Teşkilatlarımız bugünden bileniyor, bu kongrelerle hazırlanıyor” dedi. AKP Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin de, görevlerinin yalnızca siyasi sorumluluklardan ibaret olmadığını söyledi.

AKP Karasu İlçe Teşkilatı 6. Olağan Genel Kurulu dün gerçekleştirildi. Tek adayla gidilen kongrede mevcut başkan İshak Sarı yeniden ilçe başkanlığına seçildi. Genel Kurula AKP Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, AKP Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün ve Mustafa İsen, AKP MKYK üyesi ve Milletvekili Recep Uncuoğlu, AKP MKYK üyesi Yasemin Atasever, İl Koordinatörü ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, belediye başkanları, ilçe başkanları ve partililer katıldı.
CİDDİ HİZMETLER
Genel Kurulda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, kongrelerin yenilenme süreci olduğunu söyledi. Başkan Toçoğlu, “Bugüne kadar emeği geçenlere teşekkür ederken, yeni arkadaşlara da başarılar diliyoruz. Biz şehrin her tarafına ciddi hizmetler götürüyoruz. Birlikteliğimiz ve gönüldaşlığımız devam ettiği sürece hizmetler konusunda bir sıkıntı olmadı ve olmazdı. Birbirimize destek olarak, büyük resme bakarak küçük işlerle uğraşmadan yolumuza devam edeceğiz” dedi.
SIRADAN VE BANAL
Kongrede konuşan AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç da genel kurulların çok keyifli geçtiğini ifade ederek, “Kongreler teşkilatlarımızın yenilenmesine vesile oluyor. Bir araya geliyor ve dertleşiyoruz. AK Parti ve Sakarya’nın karşılığı başarı demektir. Biz teşkilatlar olarak tüm kademelerimizle 2019’da yapılacak seçimlere hazırız. 7 Haziran seçimlerinden 1 Kasım’a kadar partide hiçbirimizin yüzü gülmedi. Neden çünkü iktidar olamamıştık. O 5 aylık süreç geçirdiğimiz en sıkıntılı süreçti. Bir daha böyle bir şey yaşamak istemiyoruz. İpi yine biz göğüsleyeceğiz. Günlük, nefsi şeyler bize yakışmaz. Bireysel ve kendini tatmin etmek en sıradan ve banal bir şeydir. Biz 80 milyona değil, tüm dünyadaki Müslümanları düşünüyoruz” dedi.2019 SEÇİMLERİ
AKP MKYK üyesi Recep Uncuoğlu ise 2019 seçimlerinin önemine değinerek, “Türkiye’nin yanlış ellere geçmesine asla tahammülümüz olamaz. Hiçbir yol kazasına tahammülümüz yok. Teşkilatlarımız bugünden bileniyor, bu kongrelerle hazırlanıyor. Karasu’da 25’ten yönetimin sayısı 20’ye düştü. Bu ekip 200 kişilik çalışacak. 2019 bizler için çok önemli” dedi. AKP Genel Başkan Yardımcısı Şahin de yaptığı konuşmada, görevlerinin yalnızca siyasi sorumluluklardan ibaret olmadığını söyledi. Tarihin, medeniyet tasavvurunun, inançlarının omuzlarına yüklediği bir mesuliyetin olduğunu anlatan Şahin, hedeflerinin salt siyasal hedefler, salt seçim kazanmak, şu kadar milletvekili, belediye başkanı çıkarmak olmadığını, daha büyük görevlerinin ve mesuliyetlerinin olduğunu kaydetti.
YÖNETİM KURULU
Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. İshak Sarı’nın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Ahmet Parlak, Aykut Tiryaki, Bilal Filizfidanoğlu, Cahit Küler, Cengiz Bakan, Esra Bıyıklıoğlu, Esra Yavuzyiğit, Fatma Haşlaman, Hasan Yavuzyiğit, Hasan Emanet, İsmail Karakaş, Mehmet Berberoğlu, Ömer Faruk Civelek, Özlem Akkiz, Recep Adanur, Salim Erol, Samet Altuntaş, Yunus Bayraktaroğlu ve Zekeriya Durmaz.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER