Karasu Limanı bitince ticaret hacmi artacak

Karasu Limanı bitince ticaret hacmi artacak

Karasu Limanı bitince ticaret hacmi artacak

SATSO Başkanı Erol Öztürk, Karasu Limanı tamamlandığında ticaret hacminin çok genişleyeceğini ve ilçedeki canlılığı herkesin fark edeceğini söyledi.


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkan Erol Öztürk, yaptığı açıklamada, Sakarya'nın yeni kalkınan bir il olduğunu belirterek, sanayi açısından birçok avantajının mevcut olduğunu kaydetti. Sakarya'nın ekonomik anlamda hızlı gelişebilmesi için, birçok çalışmalar yaptıklarını ifade eden Öztürk, ''Sakarya'nın geleceği aydınlık. Karasu ilçesinde yapımına devam edilen liman çok önemli bir çalışma' dedi.
2 büyük ilçe
Öztürk, Karasu Limanı'nı SATSO'nun istekleri doğrultusunda yapıldığını belirterek, 'Liman büyük bir ticaret hacminin genişlemesi demektir. Karasu Limanı tamamlandığında ticaret hacmi çok genişleyecek. Liman tamamlandıktan sonra, herkes ilçedeki canlılığı görecek, fark edecek. Karasu'yu kimse tanıyamayacak. 2 tane büyüyen ilçemiz var. Karasu ve Hendek ilçelerimizde çok güzel gelişmeler olacak' diye konuştu.
Biz bir ekibiz
Şubat ayında oda başkanlığı seçimleri olacağını dile getiren Öztürk, ''Henüz oda başkanlığımız devam ediyor. Başkanlığı devam eden biri olarak, (adayım) demek pek doğru olmaz. Biz bir ekibiz. Ekip içindeki arkadaşlarımızın vereceği karar doğrultusunda her şey netlik kazanacak'' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE