'KARASUMUZ SAVUNMA SANAYİNİN ÜSSÜ OLACAK'

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ağırlayan Başkan Ekrem Yüce, “Biz Karasu’nun avantajlarını çok iyi biliyoruz. Karasu savunma sanayinin de üssü olacak” dedi.

'KARASUMUZ SAVUNMA SANAYİNİN ÜSSÜ OLACAK'

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve AKP Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit’i makamında ağırladı. Karasu’da gösterilen ilgi ve desteğe kayıtsız kalmayacaklarını dile getiren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Başkan Yüce’ye başarı dileklerini iletti ve birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet duyacaklarını ifade etti. İlçe Başkanı Yavuzyiğit ise başarı temennilerinde bulundu.

İLERİYE  TAŞYICAĞIZ
Büyükşehir Belediye  Başkanı Ekrem Yüce ise Karasu’nun avantajlarını çok iyi bildiğini ifade etti. Yüce, bu noktada gerekeni yapacaklarını belirterek, “Turizm noktasında atacağımız adımların yanı sıra Karasu savunma sanayinin de üssü olacak. İstihdam artacak. İnşallah Karasu şehrimizin marka ilçesi konumuna yükselecek. Karasu büyük bir teveccüh gösterdi ve İshak Sarı kardeşimizi başkan seçti. İlçemizin ihtiyaç ve talepleri konusunda ilçe belediye başkanımızla birlikte uyum içerisinde çalışacağız. İnşallah hep birlikte Karasu’yu daha ileriye taşıyacağız” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER