'KARASU'YU ÖRNEK HALE GETİRECEĞİZ'

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Belediyeye ait birimleri teker teker gezerek eksikleri ve sorunları yerinde tespit edip, sorunlara çözüm yolları üretmek için dur durak bilmiyor. Sarı, belediye birimlerinin, halkın gözünde notları olduğunu belirterek,

'KARASU'YU ÖRNEK HALE GETİRECEĞİZ'

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, yoğun olarak devam eden tebrik ziyaretleri programlarının ardından belediyeye bağlı birimleri sık sık ziyaret ediyor. Sarı, belediye çalışmalarını yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak için, her fırsatta belediyeye bağlı birimleri dolaşırken, personeli dinleyerek sorunlar ve çalışmalar hakkında bilgi sahibi oluyor. Yaptığı birim kontrolleri hakkında açıklama yapan Başkan Sarı; “Birimlerimizi sık sık ziyaret ederek, çalışmaları yakından takip ediyoruz ve bu ziyaretlerimiz devam edecektir. Karasu Belediyesi büyük bir aile ve biz de bu ailenin mensupları olarak birlikte çok güzel hizmetlere ve projelere imza atacağız” dedi.
ÖRNEK BİR HALE
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, çalışanların daha verimli bir ortamda görev yapabilmeleri ve daha etkin çalışabilmeleri için hizmet sahalarını günün en uygun şartlarına taşıyacağını sözlerine ekledi. Başkan Sarı; “Sizler, bizim Karasu halkının gözündeki notumuzsunuz. Çünkü vatandaşlarımızla ilk olarak temasa geçen sizlersiniz. Vatandaşlarımızın istekleri ve ilçemizin ihtiyaçları doğrultusunda el ele vererek, daha yaşanabilir bir Karasu’yu hep birlikte var edeceğiz. Bizler ve Karasu Belediyesi çatısı altında çalışan değerli personellerimiz, gerekli çalışma azmini ve fedakârlığı göstererek Karasu’muzu örnek bir ilçe haline getirmek için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER