Kargocu ile vatandaş tekme tokat kavga etti! O ANLAR...

Erenler Atatürk Sanayi Sitesi yakınlarında vatandaşla, kargocular arasında “park” kavgası çıktı. Çıkan kavgayı cep telefonu kamerasıyla görüntüleyen bir kadın "bıktım bunlardan” diye bağırdı. 

Kargocu ile vatandaş tekme tokat kavga etti! O ANLAR...

sakaryayenihaber.com 

Edinilen bilgiler göre, Erenler Atatürk Sanayi mevkiinde meydana gelen olayda bir sürücü cadde üzerinde bulunan bir kargo şirketinin yakınına aracını park etmek istedi. Kargo çalışanları ise kendi araçlarının içeri girip çıktığını belirterek sürcünün aracını park etmesine engel olmak istedi. Sürücü ise yolun onlara ait olmadığını söyleyince iki grup arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışmada sürücüye destek veren bölge sakinlerinin de karışmasıyla iki grup arasında yumruklaşma başldı. Çıkan kavga araya girenler sayesinde fazla büyümeden engellendi.

Çıkan kavga ise başka bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Görüntülerde kavga anı ve görüntüyü çeken kişinin "Bıktım bunlardan" demesi dikkat çekti.

Öte yandan bölgede yaşayan vatandaşlar neredeyse hergün benzer konulardan tartışma çıktığını belirterek duruma tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2020, 21:59
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çeşme Meydanı Esnafı
Çeşme Meydanı Esnafı - 1 ay Önce

esnaf haklı kardeşim hangi esnaf dükkanının önünü kapatmak ister gereksiz bir kavga git 5 metre öteye parket ne olacak, o esnafın kendi müşterisi gelince nereye parkedecek, bunlar bi park eder akşama kadar gelmezler. Ayrıca bi de şu moda çıktı çek cep telefonuna sosyal medyaya gönder! asıl tehlike bunlar.