Katlı Pazar esnafı adayları bekliyor

Katlı Pazar esnafı adayları bekliyor

Katlı Pazar esnafı adayları bekliyor

Katlı Pazaryeri Çarşı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hocalar, yaklaşan yerel seçimler öncesi sıkıntılarını ve beklentilerini anlatmak için belediye başkan adaylarını beklediklerini söyledi.

Seçim dönemi
Katlı Pazaryeri Çarşı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hocalar, 2009 yılı için düşündükleri projelerin gerçekleşmesi için, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Adapazarı Belediye Başkan adaylarını beklediklerini söyledi. Seçim dönemi nedeniyle Katlı Pazaryeri için planlanan projelerin askıya alındığını belirten Hocalar, 'Pazaryeri'nde vatandaşlarımızın geçtiği alanlar dardı. Esnaflarımız maalesef işgal ediyordu. Adapazarı Belediyesi Zabıtası ile bir çalışmamız vardı ama seçim dönemi nedeniyle askıya alındı. Aynı şekilde Katlı Pazaryeri'nin fiziki olarak Büyükşehir Belediyesi'nin estetik projesi vardı ve bu projede seçim dönemi nedeniyle askıya alındı' dedi.
Fiziki plan
Bu çalışmaları anlatmak ve faaliyete geçirilmesi için belediye başkan adaylarını beklediklerini sözlerine ekleyen Katlı Pazaryeri Çarşı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hocalar, 'Biz yaşadığımız sıkıntıları ve çıkış yollarını belediye başkan adaylarına anlatacağız. Bunun için adayların araziye inmesini bekliyoruz. Bizim öncelikli sorunlarımız fiziki şartların değiştirilmesidir. Çünkü Katlı Pazaryeri, vatandaşların alışveriş merkezlerinden daha çok ziyaret ettiği bir mekandır. Bunun için hem vatandaşlarımızı hem de esnafımızı rahatlatıcı çalışmalar yapılmalıdır. Esnafımız bu sorunlarını dile getirmek için adayları beklemektedir' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE