'KAYBEDECEK BİR DAKİKAMIZ YOK'

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği programı sonrası bir dizi temaslarda bulundu.

'KAYBEDECEK BİR DAKİKAMIZ YOK'

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği programına katıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı olan ve aynı zamanda Birliğin Genel Başkanı Mücahit Demirtaş ile bir görüşme gerçekleştiren Başkan Ekrem Yüce, Sakarya için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.  Başkan Ekrem Yüce, yaptığı görüşmelerin ardından şu değerlendirmelerde bulundu:
ŞEHRİMİZ İÇİN
“Ankara’da şehrimiz için görüşmeler gerçekleştiriyor, toplantılara katılıyoruz. Kaybedecek bir dakikamız dahi yok. Her an bu şehre nasıl daha faydalı olabileceğimizi, neler yapabileceğimizi konuşuyor, görüşüyoruz. Ortak akılla hareket ederek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcımız Mücahit Demirtaş’la da bir araya geldik. Sakarya’da yapmak istediğimiz çalışmalardan bahsettik. Bakanlığımızdan alacağımız desteklerle Sakarya’mızı hizmet ve yatırımlarla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.
ULAŞTIRMA BAKANI
Öte yandan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,. Birliğin yönetim kurulu üyelerinin geniş katılımıyla gerçekleştirilen buluşmada Onursal Başkan olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan’la da görüşen Başkan Yüce, ulaşım alanında yapılacak çalışmalar için destek ve katkılarını talep etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER