Kayıp anne ve çocuğu kaçırılmamış, kaçmışlar!

Adapazarı’nda yaşayan ve ortadan kaybolan 17 yaşındaki anne ve oğlu Ankara’da bulundu. Canlı yayına katılan genç anne, “Kaçırılmadım, kaçtım” dedi.

Kayıp anne ve çocuğu kaçırılmamış, kaçmışlar!

sakaryayenihaber.com –

Adapazarı'nda ikamet eden 17 yaşındaki Rabia Halıcı, 1 yaşındaki çocuğu ile birlikte çarşıya gezmeye çıkmış, aradan uzun süre geçmesine rağmen evine dönmeyen Halıcı'nın yakınları, durumdan endişelenip genç kadını aramaya başlamıştı. Halıcı'nın yakınları daha sonra durumu emniyet güçlerine bildirmişti.

Genç kadının ailesi, özel bir televizyon programında yayınlanan programa başvurmuş ve canlı yayından kızının bulunması için yardım istemişti. Rabia Halıcı’nın eşi sosyal medyadan eşinin kaçırılmış olabileceğini belirtmiş ardından aynı canlı yayın programında eşinin bir adamla kaçmış olabileceğini söylemişti.

GENÇ ANNEDEN ŞOK SÖZLER

17 yaşındaki Rabia Halıcı ve 1 yaşındaki oğlu Gurur, yayından bir saat sonra Ankara’da bulundu. Canlı yayına katılan genç anne, eşinden şiddet gördüğünü ve kendisini zorla dilendirdiğini söyledi. Rabia Halıcı, Sakarya’da esnaflık yapan Nuri isimli bir adamla Ankara’ya kaçtığını da sözlerine ekledi.

Rabia Halıcı ve oğlu Gurur ile ilgili gelişmeler, yarın saat 15:15’te Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme isimli programda yer alacak.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2020, 01:16
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER